ID datové schránky: x7rbuz8

cz

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Háj u Duchcova
Háj u Duchcova

28. října 2011 - Lampiónový průvod

28. října 2011 - Lampiónový průvod

Lampiónový průvod

Letos poprvé se pod záštitou Kulturní a sportovní komise starosty obce konal lampionový průvod v naší obci, který lze hodnotit velmi úspěšně. Díky vlídnému počasí se v ulici Ke Knížáku sešlo na dvě až tři stovky lidí.

Letos poprvé se pod záštitou Kulturní a sportovní komise starosty obce konal lampionový průvod v naší obci, který lze hodnotit velmi úspěšně. Díky vlídnému počasí se v ulici Ke Knížáku sešlo na dvě až tři stovky lidí. Zavítala mezi nás i různá strašidelná stvoření, která později soutěžila o nejhezčí převlek. Jakmile se začalo stmívat, celý lampionový průvod se společně se svátečně vystrojenými bubeníky v čele, vrhačkami ohně a Luciferem se svou družinou vydal obcí směrem k Sokolovně. Zde byl přivítán muzikou a Luciferova družina rozpoutala zábavu a tancování. Později probíhala již zmíněná soutěž o nejhezčí převlek, ale také o nejhezčí dýni, kterých se bohužel moc nesešlo. Večer vyvrcholil ohnivou show, která sklidila všeobecný potlesk, a hned po ní se opékaly buřty. Celý večer si užily především děti, které mohly vyhrát různé sladké ceny, ale i dospělí příznivci zde našli zábavu. Již teď všichni doufáme, že tato akce si v naší obci najde svou tradici a že příští rok se sejdeme alespoň ve stejně hojném počtu jako letos.


Jakub Šimek, Zbyněk Průša
členové Kulturní komise starosty obce

Převzato z Hájského kohouta

Datum vložení: 2. 12. 2019 16:05
Datum poslední aktualizace: 3. 12. 2019 16:43
Autor: Správce Webu

Datum a čas

Dnes je sobota, 17. 4. 2021, 0:41:29

Informace emailem

Novinky e-mailem

Mobilní aplikace V OBRAZE

 

V Obraze

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:Google

Apple

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 3 až -1°C.